12 Листопада 2019

Звіти по виконанню планів роботи адміністрації

Звіт

про виконання плану роботи

райдержадміністрації за ІІІквартал 2019 року

Керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами з питань організаційно-правової діяльності органів державної влади, Регламентом районної державної адміністрації та відповідно до плану роботи на ІІІ квартал 2019 року, робота Старосинявської райдержадміністрації у звітному періоді була спрямована на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших наданих державою, а також делегованих районною радою повноважень.

Завдяки скоординованій роботі структурних підрозділів райдержадміністрації вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращенню соціально-економічних показників району, розв’язанню соціальних проблем, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, погашенню заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в районі.

Важлива роль у вирішенні основних питань відводиться засіданням колегії райдержадміністрації. За звітний період відбулося 3 засідання колегії за участю керівників установ, організацій району, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, на яких розглянуто 5 питань: «Про підсумки соціально – економічного розвитку району за І півріччя 2019 року», «Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації у ІІ кварталі 2019 році», «Про хід виконання розпорядження голови адміністрації №66/2019-р «Про підсумки проходження опалювального сезону 2018/2019 року та організацію підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019/2020 року», «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2019 року», «Про стан протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей в Старосинявському районі», за результатами розгляду прийнято 4 розпорядження та протокольне рішення голови райдержадміністрації.

Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань, які стоять перед райдержадміністрацією є проведення нарад. У ІІІ кварталі 2019 року проведено14 нарад першим заступником голови райдержадміністрації, на яких обговорено ряд питань - про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами та дорученнями Президента України , соціально –економічний розвиток району, погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати в районі,соціальний захист населення в період опалювального сезону, соціальний захист учасників антитерористичної операції та їх сімей.

Для надання консультативної та методичної допомоги, підвищення ефективності роботи значна увага приділяється навчанню кадрів. Щомісячно організовуються і проводяться навчання працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

За звітний період   керівництвом адміністрації проведено 7 «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» та 20 особистих прийоми громадян, під час яких до керівництва райдержадміністрації звернулось 45 жителів району.

Відповідно до плану роботи райдержадміністрації в липні – вересні   2019 року проведено засідання дорадчих органів, які створені та діють при райдержадміністрації. Засідання проводились відповідно до затверджених графіків та оформлені протокольно.

Апаратом райдержадміністрації спільно з структурними підрозділами райдержадміністрації підготовлено і проведено масові заходи до всіх визначних і пам'ятних дат нашої держави, а також з нагоди професійних свят.

Керівник апарату адміністрації                                          Ольга Балла