19 Листопада 2019

Грабіж

13 травня о 13.20 до чергової частини Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, по лінії зв'язку "102", надійшло повідомлення від жителя смт. Стара Синява,гр. Н., про те, що о 13.15 двоє місцевих жителів, а саме гр. Г. та гр. К. шляхом пошкодження вхідних дверей, проникли до його житлового будинку, нанесли йому тілесні ушкодження та викрали грошові кошти в сумі 340 гривень та DVD-програвач марки " Піонер".

Поліцейські швидко відреагували на дане повідомлення і за декілька хвилин прибули на місце події та оперативно затримали порушників на місці скоєння злочину.

За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строквід 4 до 8 років.

Гр. Г. та гр. К. затримано в порядку ст. 208 Кримінального кодексу України.

Начальник Старосинявського ВнП

Старокостянтинівського ВП