12 Листопада 2019

Розкрадання власності

25 квітня до чергової частини Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, по лінії зв'язку "102", надійшло повідомлення, про те, що в ніч на 25.04.2019 в с. Липки, по вул. Центральній 11, невстановлені особи, шляхом вільного доступу таємно викрали близько 50 метрів металевої сітки, якою було огороджено водонапірну башту, яка належить Старосинявській селищній раді.

За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Вжитими оперативними заходами працівники кримінальної поліції відділення встановили особу, причетну до цього злочину. Як виявилось, кримінальне правопорушення скоїв місцевий житель, який раніше неодноразово був судимий за вчинення крадіжок.

Начальник Старосинявського ВнП

Старокостянтинівського ВП