20 Листопада 2019

Ключові повідомлення

Влітку Україна вшановує визволителів міст східної України від російської окупації.

У червні 2014-го Україна мобілізувала зусилля військовослужбовців, правоохоронців, добровольців, волонтерів та інших патріотів і зупинила вторгнення російської регулярної армії, зберегла державність.

Протягом червня–липня 2014 року українські війська очистили від агресора значну територію Донецької та Луганської областей. Ми зупинили російський гібридний наступ на сході України.

Наш спротив і війна з російськими окупантами є війною за незалежність та територіальну цілісність Української держави.

Визволення міст сходу України від російського агресора відновило можливості для демократичного розвитку, налагодження повноцінної життєдіяльності міст, активної інтеграції в загальноукраїнський культурний, інформаційний, економічний простір.

Українські по духу і сучасні за стилем управління Збройні Сили можуть перемогти російського агресора. На підтримку їм має стати сильне громадянське суспільство.

Україна не відступиться від головної мети – відновити територіальну цілісність і звільнити усю територію від російських окупантів