18 Листопада 2019

Гасло інформаційної кампанії – “Вертаємо своє”

“Вертаємо своє” – це про повернення територій, людей і свободи на наші землі. Український прапор має майоріти над кожним українським населеним пунктом.

Наше завдання – визволення всіх населених пунктів, які під тимчасовим контролем агресора. Наша мета – відновлення територіальної цілісності України.

Її мають забезпечити боєздатне військо, добровольці, волонтери, кожен, хто щодня допомагає армії і в тилу працює для перемоги. Наша сила – у внутрішній консолідації на основі спільних національних цінностей, передусім поваги до власної держави.

Збройні Сили України розбудовуються і відновлюють українські військові традиції, позбуваються радянського тоталітарного спадку. Тому що російську армію може перемогти лише модерна українська армія.

Розпочавши збройну агресію проти України, Росія порушила норми та принципи міжнародного права, двосторонні та багатосторонні угоди. Такі дії є важким злочином проти миру, який тягне за собою міжнародно-правову відповідальність Російської Федерації як держави та міжнародну кримінальну відповідальність її вищого керівництва.

Ми згадуємо події 5-річної давності, щоб вшанувати вибір відданих Україні чоловіків і жінок. Бо тільки там, де пам’ятають загиблих, будуть ті, хто захищає живих.