14 Серпня 2020

Про накладання карантинних обмежень по сказу в Старосинявському районі // 18 вересня 2019

18 вересня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Надії Вікарської відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській районній державні адміністрації. На порядку денному засідання було розглянуто питання «Про накладання карантинних обмежень по сказу на мікрорайон Братки смт. Стара Синява».

IMG 3031

Під час засідання заслухали інформацію заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старосинявській райдержадміністрації Заворотного В.О. про виникнення захворювання сказом бичка в дворі жителя смт. Стара Синява (протокол випробувань № 004312 п.м./19 від 17.09.2019 р.).

Відповідно до пункту 1 ст. 44 Закону України "Про ветеринарну медицину", комісія ДНПК вирішила:

1.Накласти карантинні обмеження по сказу бичка на мікрорайон Братки смт. Стара Синява вулиці: Антоновича, пров. Чапаєва, Чапаєва, Перемоги, 8-Березня, Гончарова, Терешкової, Першотравневу, Соломії Крушельницької, Миру, Козачу, Вишневу, Молодіжну, Кожедуба, Солов’яненка з 18.09.2019 року.

2.Визнати загрозливою зоною угіддя та населені пункти прилеглі до смт. Стара Синява в радіусі 10 кілометрів - села Старосинявського району: Адампіль, Паплинці, Подоляни, Йосипівка, Нова Синявка, Ілятка, Чехи, Щербані, Красносілка, Заставці, Сьомаки, Дащківці, Буглаї, х.Дашковецький, Іванківці, Миколаївка, Теліженці, Уласово-Русанівка, Бабине, Івки, Мисюрівка, Травневе; та село Юрченки Летичівського району.

3. Затвердити План основних заходів по ліквідації вогнища сказу.

Старосинявська РДА