23 Жовтня 2019

Продовжується обговорення проекту плану заходів з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Органами виконавчої влади опрацьовано пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства до проекту плану заходів з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», висловлені під час громадського обговорення.

Доопрацьований проект плану заходів наданий для опрацювання робочій групі у складі представників інститутів громадянського суспільства та органів виконавчої влади під головуванням Голови Держінформнауки В. П. Семиноженка.

Пропонуємо ознайомитися з проектом плану дій з впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що знаходиться на опрацюванні в робочій групі.

Пропозиції та зауваження Ви можете надати:

- поштою на адресу: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2;

Довідки за телефоном: (044) 256-66-37, Шевченко Михайло Вікторович