20 Вересня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map
Громадянське суспільство і влада

Урядовий веб-сайт

"Громадянське суспільство і влада"

 **************************************************************************

«Громадянське суспільство і влада» — український сайт, інтерактивна урядова інформаційно-аналітична система, що підтримується Управлінням у зв'язках з громадськістю Секретаріату Кабміну України.

Сайт діє в рамках Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, схваленої Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1035-р від 21 листопада 2007 р. «Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства»[1], і Плану заходів щодо реалізації у 2008 році цієї Концепції, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 784-р від 28 травня 2008 р. «Про затвердження плану заходів щодо реалізації у 2008 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства»[2]:

« Забезпечити проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері із застосуванням веб-сайтів органів виконавчої влади і спеціально створеного урядового веб-сайту «Громадянське суспільство і влада» та широкої роз'яснювальної роботи щодо змісту проектів нормативно-правових актів
Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті