19 Вересня 2021
Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Старосинявської районної державної адміністрації!!!
ic_home Добавить в избранное ic_map
Звіт про роботу

Звіт

про роботу відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

Старосинявської районної державної адміністрації

за 2018 рік

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації є структурним підрозділом районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації і підпорядковується голові адміністрації та Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, Указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, наказами директора Департаменту регіонального розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, а також Положенням про відділ.

У 2018 році відділом був розроблений проект Програми соціально-економічного розвитку Старосинявського району. Програма затверджена Рішенням двадцять четвертої сесії Старосинявської районної ради від 30 березня 2018 року № 03-24/2018.

Щоквартально протягом звітного періоду відділом надавалася аналітичні інформації щодо моніторингу виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області в обласну державну адміністрацію.

За 2018 рік відділом було прийнято участь у засіданні 5 колегій райдержадміністрації та підготовлено інформації для висвітлення питання про підсумки соціально-економічного розвитку району.

Протягом звітного періоду відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації підготовлено 4 проекти розпоряджень голови РДА (№13/2018-р від 31.01.2018 р., №29/2018-р від 28.02.2018 р., №125/2018-р від 26.07.2018 р., №156/2018-р. від 25.09.2018 р.)

Для виконання та врахування в роботі отримано 196 листів та інших документів з Хмельницької облдержадміністрації та інших органів державної влади.

На листи та запити Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА, на розпорядження голови РДА та голови ОДА, на протокольні та окремі доручення голови ОДА та РДА, заступників голови ОДА та заступників голови РДА, на запити інших органів державної влади у 2018 році відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури було забезпечено своєчасне надання інформації, зокрема, 453 листи згідно вказаних форм. Крім того, підготовлено інформації для надання відповідей на 8 звернень, що надходили для розгляду до відділу, а також підготовлено і направлено до підприємств, установ, організацій, управлінь району 86 листів різного спрямування.

Підготовлено 23 статті та інформацій для висвітлення через ЗМІ та Інтернет ресурси.

         Щоквартально протягом звітного періоду відділом надавалася аналітичні інформації щодо моніторингу виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки в обласну державну адміністрацію. Також, з метою створення сприятливих умов для підвищення ефективності діяльності суб’єктів підприємництва, як невід’ємної частини структури економіки району потягом 2018 року було проведено 4 засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації, на яких обговорювалися та вирішувалися нагальні питання підприємництва.

         Відповідно до ст. 16, 17, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та ст. 20, 27 Закону України «Про місцеве самоврядування» відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА у складі робочої групи районної державної адміністрації було проведено перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Старосинявської селищної ради з питань:

- здійснення державної регуляторної політики в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

- статистичного обліку громадян, які постійно або тимчасово проживають на території району;

- взаємодії з селищною радою по виконанню повноважень Старосинявською райдержадміністрацією в питанні соціально-економічного розвитку району, області.

Для забезпечення реалізації державної політики енергоефективності та енергозбереження у районні відділом було здійснено ряд заходів, а саме:

- проведена нарада з керівниками бюджетних установ району на виконання державної Програми у сфері енергоефективності та енергозбереження і виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 732-р «Про затвердження плану заходів із впровадження енергетичного менеджменту в бюджетних установах»;

-надавалися консультації з питань впровадження енергетичного менеджменту та організації моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів;

- надсилалися листи рекомендаційного характеру керівникам бюджетних установ по призначенню відповідальних осіб за впровадження енергетичного менеджменту.

З метою забезпечення пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району та дотримання розкладу руху (недопущення зривів рейсів) відділом протягом року було проведено 6 нарад по транспортному забезпеченню автобусним сполученням жителів районузпредставниками громад населених пунктів таперевізниками, що здійснюють свою діяльність на території району. За моніторингом цих питань було проведено 14 обстежень рейсів по направленню Стара Синява – Цимбалівка, Липки, Яблунівка, Стара Синява – Ілятка, Стара Синява – Чехи, Стара Синява – Бабино, Дубова.

Протягом 2018 року відділом в складі робочої групи по проведенню моніторингу стану використання торговельних місць на ринку і торгових точках району було проведено обстеження торгових місць району та здійснено 145 інформаційних заходів з метою легалізації виплати заробітної плати та трудових відносин. За результатами роз’яснювальної роботи виявлено 32 порушень чинного законодавства (ст. 265 КЗпП) з питань легалізації трудових відносин. Реалізація вжитих заходів в районні дали можливість вивести із «тіні» 20 осіб, а саме легалізували свої трудові відносини - 1 фізична особа підприємець та 19 найманих працівників.

Також протягом 2018 року відділом приймалася участь у роботі комісій та робочих груп райдержадміністрації, а саме:

- засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат;

- засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;

- засідання районної комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації;

- засідання комісії з питань ТЕБ та НС;

- засідання районного опера­тивного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в зимовий період на автошляхах району.

Відділ наполегливо працює над вирішенням поставлених перед ним завдань.

Начальник відділу економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури адміністрації

В. Ковтун

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті